Hello půjčka

Řekněte Hello příležitosti třeba s půjčkou 200 000 Kč

Možná se vám do ničeho nechce a raději byste zalezli do tepla. Ale příležitosti nepočkají, inflace vše zdražuje a čekání se nemusí vyplatit. Kolik a za kolik si u nás můžete půjčit?
Dejte
Goodbye
čekání
 
 

Hello EKO půjčka

Pro vaše úspornější bydlení je tu Hello EKO půjčka s garantovaným úrokem 6,5 % ročně. Pořiďte si třeba nová okna a ušetřete na vytápění.

Půjčit si u nás není žádná věda. Půjčíme vám tolik, kolik potřebujete (od 20 000 Kč do 1 milionu). Třeba 200 000 Kč teď můžete za 2 602 Kč měsíčně. Nebo vás zajímá jiná částka? Stačí pár kliknutí v kalkulačce.
 

Zažádejte si o půjčku online

Chcete půjčku vyřídit raději po telefonu?

Zavoláme vám! Obvykle do 5 minut. Každý den od 8 do 20, i o víkendu.
 
+420
 
 

online sjednání

Celou půjčku u nás můžete sjednat online. Od nastavení parametrů po podpis smlouvy.
 

Garance úroku

Nabídku na míru i s garantovaným konečným úrokem dostanete už za 9 minut.
 

Bez poplatků

Nečekají na vás žádné nečekané poplatky za sjednání, vedení nebo online doplacení půjčky.
Splácejte v klidu i v neklidné době
Sjednejte si k půjčce i pojištění schopnosti splácet a užívejte si bezpečnou půjčku s nejlepším pojištěním na trhu.
  V případě sjednání půjčky online si pojištění vyberete až na konci žádosti.

Proč si vzít půjčku od nás?

Hello půjčku jsme pro vás zjednodušili tak, aby celé sjednání mohlo proběhnout online. Stačí si v naší online kalkulačce půjček spočítat půjčku pro vás na míru. Sjednat si ji můžete  samozřejmě i na pobočce a po telefonu, záleží jen na vás. Navíc je Hello půjčka na cokoli a za sjednání nebo vedení nic neplatíte.

Sloučení půjček

Máte už nějakou půjčku? Pak by se vám mohla hodit spíš konsolidace půjček. Jednoduše sloučíme vaše staré půjčky do jedné, s nižší splátkou, a ještě vám k tomu přidáme peníze.

 

Hello EKO půjčka

Řešíte rekonstrukci domu?

Teď je ten správný čas dát sbohem plýtvání a vysokým účtům za energie. Vylepšit si svůj domov nikdy nebylo snazší. S financemi a vyřízením dotací vám pomůžeme.

A i když si od nás vezmete půjčku, můžete u nás zároveň i výhodně spořit! Třeba proto, aby vás příště nečekané výdaje nepřekvapily. Se skvělým úrokem 4,5 % ročně až do 300 000 Kč, bez poplatků a s možností kdykoli peníze použít. Protože „horší časy“ se většinou nehlásí několik měsíců dopředu.

 

Reprezentativní příklad:
Úvěr ve výši 100 000 Kč: trvání úvěru 84 měsíců, měsíční splátka 1 504 Kč, roční pevná úroková sazba 6,90 %, RPSN 7,11 % (výpočet dle konvence 30/360 dnů), celková částka splatná klientem 126 336 Kč, poplatek za uzavření smlouvy 0 Kč. Úvěr je čerpán a splácen vždy k 17. dni každého měsíce. Parametry jsou informativní a mohou se měnit dle aktuálního posouzení klienta Bankou. Neposkytujeme „radu“ ve smyslu § 85 zákona o spotřebitelském úvěru ani úvěry v cizí měně. Spotřebitel je povinen sdělit bance nebo zprostředkovateli úvěru úplné a pravdivé informace nutné pro posouzení úvěruschopnosti, jinak úvěr Banka neposkytne. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.