Hello půjčka
Je možné nabídnout auto na splátky všem?

Půjčka na auto sjednaná v bance může klást vyšší nároky na finanční historii a aktuální finanční situaci žadatele. Nezíská ji tedy opravdu každý. Na druhou stranu jsou ale podmínky autopůjčky poskytnuté bankou obvykle výhodnější než v autobazaru, kde autem velmi často ručíte.

Jak si u Hello bank! zažádat o půjčku na auto?

Úvěr podle vašich představ si například v kalkulačce půjček od Hello bank! namodelujete jednoduše a rychle. Jakmile zadáte cenu auta, můžete si „hrát“ s délkou splácení, přičemž vždy okamžitě vidíte, kolik měsíčně zaplatíte.

Za sjednání a vedení půjčky na auto u Hello bank! neplatíte žádné poplatky. Dokonce i předčasné splacení je zdarma. Velmi vstřícný je také roční úrok ve výši od 5,39 %. Půjčku si můžete sjednat online a do 9 minut získáte finální nabídku právě pro vás.

Na trhu půjček má Hello bank! více než dvacetileté zkušenosti (navazuje totiž na obchodní značku Cetelem) a ví, že každý majitel si chce nově pořízenou věc bezstarostně užívat. U aut to platí dvojnásob. Proto se okamžitě po podepsání úvěrové smlouvy stáváte majitelem auta a nikde jím neručíte.