V Hello bank! sice všechno vyřídíte přes mobil, ale za tím
vším je parta super lidí. Tady si o nich přečtete víc.
V poslední době se hodně měníme...
Z Cetelemu, největšího poskytovatele půjček, se stala Hello bank! Banka, která vám zjednoduší život a zpříjemní všechno, co se týká financí. Alespoň to bychom si přáli.
Bankovnictví i bankovní produkty jsme navrhovali ve spolupráci s našimi zákazníky a přesně takhle na sobě chceme pracovat i dál. Zlepšovat se pro vás, s vámi.
...a vy můžete být u toho!
„Rosteme a už je nás málo, rádi vás mezi sebou přivítáme! Buď alespoň jako členy komunity Hello spolu nebo jako naše kolegy. Podívejte se, na jaké benefity se u nás můžete těšit a jaké pozice nabízíme."
Čísla, na kterých nám záleží
 
 
 
 
Čím víc bude zákazníků, tím budeme radši. Možná vypijeme o něco víc kafe, ale tuhle oběť na oltář bankovnictví klidně položíme.
1 800
 
PRODEJNÍCH MÍST
512
 
ZAMĚSTNANCŮ
24
 
OCENĚNÍ A CERTIFIKÁTŮ
4
 
KILA KÁVY ZA DEN
 
JSME V TOM SPOLU
Chceme být s vámi ve spojení, znát váš názor na naše produkty a služby a společně je vylepšovat. Proto se s námi můžete dát do řeči v naší komunitě Hello Spolu, diskutovat anebo si nechat poradit od ostatních uživatelů, když si s něčím nebudete vědět rady. Hodnoťte naše služby nebo hlasujte o dalších projektech, které chystáme, a poznávejte příběhy z naší banky. Těšíme se na „virtuální“ setkávání s vámi!
PODPORUJEME PROJEKTY, KTERÉ JSOU Z NAŠEHO POHLEDU DŮLEŽITÉ
Jak je vybíráme? Některým projektům pomáháme už třeba 10 let, některé se nám prostě zalíbí, a tak pro ně uděláme maximum.
 
Městská divadla pražská
Ještě jako Cetelem jsme se stali v roce 2010 hlavním sponzorem Městských divadel pražských – činoherních divadel s dlouholetou tradicí.
 
Dětský domov Ledce
Dětský domov podporujeme od roku 2003 a přispíváme především na opravy budov a hřišť a dalších věcí, které bez pomoci nejdou snadno.
 
Projekt Šance
Projekt Šance je první preventivní a humanitární program pro komerčně sexuálně zneužívané děti a mládež, oběti obchodování s lidmi, kteří žijí v ČR.
 
Co se děje v bance a kolem ní?
Hello bank! myslí na klienty
14.12.2017
Hello bank!, nová digitální banka na českém trhu, spustila před Vánoci první velkou marketingovou kampaň, kterou se jako zlatá nit vine lidský přístup ke klientům.
Jak postavit banku, která se vejde do kapsy?
12. 10. 2017
Hello! Pyramidy se nepostavily za noc. A za noc nepostavíte ani banku. Hlavně když chcete vybudovat takovou, která se vám vejde i do kapsy.
Nové smluvní podmínky
30. 6. 2017
Nový smluvní koncept původně plánovaný na červen jsme odložili a začne platit až od listopadu 2017. Všechny důležité podklady najdete v tomto článku.