Hello bank!
NAŠE POSLÁNÍ V ČESKÉ REPUBLICE

U nás v Hello bank! se snažíme ulehčovat život s financemi. Našim klientům, partnerům i zaměstnancům. A být jim spolehlivou oporou. To vše jednoduše, zodpovědně a s ohledem na udržitelnost světa, který společně sdílíme.
VIZE Hello bank!

Naší vizí je být bankou podporující svými produkty, službami i dalšími aktivitami udržitelnou spotřebu a celkově odpovědnější způsob života. Pomáhat v tom chceme i našim klientům a partnerům.

V Hello bank! a celé společnosti BNP Paribas Personal Finance jsme přesvědčeni, že spotřeba je jádrem globálních výzev - změny klimatu, vyčerpávání přírodních zdrojů a rostoucích sociálních nerovností. Je to ale i změna, kterou my sami procházíme v tom, jak žijeme a pracujeme. Právě udržitelná spotřeba může být klíčem k zodpovězení těchto aktuálních celosvětových otázek.

Díky odpovědnější spotřebě máme totiž my všichni moc chránit přírodní zdroje, snižovat svou uhlíkovou stopu a měnit svět ve větším měřítku. Věříme, že lidé coby spotřebitelé mají volbu ve svých rukou i ve své peněžence. A naším cílem je usnadnit jim přístup k financování odpovědnějších řešení.

Naši cestu k udržitelnému rozvoji a dlouhodobou transformaci naší společnosti i podnikání jsme shrnuli do Manifestu udržitelnosti. Stejně tak se můžete dozvědět více i o našich prioritních Cílech udržitelného rozvoje dle OSN (SDGs) nebo si přečíst Zprávu o angažovanosti společnosti BNP Paribas Personal Finance za rok 2019. Díky množství aktivit a iniciativ jsme pro vás poprvé připravili take naši lokální Zprávu Hello bank! o odpovědném přístupu 2020, kterou budeme nabízet každý rok.

Hello svět

Ve všem, co děláme, myslíme nejen na lidi, ale i na naši planetu. Modrou u nás mají chytré nápady, inspirativní lidé a  udržitelné projekty. Naše vize a aktivity přitom vždy stavíme na 3 hlavních pilířích.

Pár zajímavých čísel z naší banky
 
 
 
 
1 800
 
547
 
ZAMĚSTNANCŮ
280 521
 
PŘIHLÁŠENÍ DO INTERNETOVÉHO BANKOVNICTVÍ MĚSÍČNĚ
6
 
ZEMÍ, KDE JE HELLO BANK!
tvořte s námi hello svět
kariéra
Pracujte na tom s námi, máme tady dobrou partu, spoustu akcí, super benefity a hodné šéfy.
Facebook
Staňte se našim fanouškem a sledujte nás na sociálních sítích.