V Hello bank! sice všechno vyřídíte přes mobil, ale za tím
vším je parta super lidí. Tady si o nich přečtete víc.
V poslední době se hodně měníme...
Z Cetelemu, největšího poskytovatele půjček, se stala Hello bank! Banka, která vám zjednoduší život a zpříjemní všechno, co se týká financí. Alespoň to bychom si přáli.
Bankovnictví i bankovní produkty jsme navrhovali ve spolupráci s našimi zákazníky a přesně takhle na sobě chceme pracovat i dál. Zlepšovat se pro vás, s vámi.
...a vy můžete být u toho!
„Rosteme a už je nás málo, rádi vás mezi sebou přivítáme! Buď alespoň jako členy komunity Hello spolu nebo jako naše kolegy. Podívejte se, na jaké benefity se u nás můžete těšit a jaké pozice nabízíme."
Čísla, na kterých nám záleží
 
 
 
 
Čím víc bude zákazníků, tím budeme radši. Možná vypijeme o něco víc kafe, ale tuhle oběť na oltář bankovnictví klidně položíme.
1 800
 
PRODEJNÍCH MÍST
547
 
ZAMĚSTNANCŮ
24
 
OCENĚNÍ A CERTIFIKÁTŮ
4
 
KILA KÁVY ZA DEN
 
JSME V TOM SPOLU
Chceme být s vámi ve spojení, znát váš názor na naše produkty a služby a společně je vylepšovat. Proto se s námi můžete dát do řeči v naší komunitě Hello Spolu, diskutovat anebo si nechat poradit od ostatních uživatelů, když si s něčím nebudete vědět rady. Hodnoťte naše služby nebo hlasujte o dalších projektech, které chystáme, a poznávejte příběhy z naší banky. Těšíme se na „virtuální“ setkávání s vámi!
PODPORUJEME PROJEKTY, KTERÉ JSOU Z NAŠEHO POHLEDU DŮLEŽITÉ
Jak je vybíráme? Některým projektům pomáháme už třeba 10 let, některé se nám prostě zalíbí, a tak pro ně uděláme maximum.
 
Městská divadla pražská
Ještě jako Cetelem jsme se stali v roce 2010 hlavním sponzorem Městských divadel pražských – činoherních divadel s dlouholetou tradicí.
 
Dětský domov Ledce
Dětský domov podporujeme od roku 2003 a přispíváme především na opravy budov a hřišť a dalších věcí, které bez pomoci nejdou snadno.
 
Projekt Šance
Projekt Šance je první preventivní a humanitární program pro komerčně sexuálně zneužívané děti a mládež, oběti obchodování s lidmi, kteří žijí v ČR.
 
Co se děje v bance a kolem ní?
5 důvodů, proč vzít Hello kreditku na cesty do zahraničí
2. 7. 2018
Chystáte se na dovolenou v zahraničí? Pak kromě spousty jiných věcí asi také řešíte, kolik si…
S kreditkou na Tour 2018: stejná mise, nová trasa
29. 6. 2018
Třetí rok už bude o ničem, furt to samý dokola – houpající se brašna pod zadkem, kreditka…
GDPR: strašák nebo pomocník?
25. 5. 2018
Znáte to, každý to máme jinak. Někdo na sebe „vyklopí“ při první příležitosti spoustu důvěrných informací, jiný si své soukromí více hlídá.