Hello bank!
NAŠE POSLÁNÍ V ČESKÉ REPUBLICE

U nás v Hello bank! se snažíme ulehčovat život s financemi. Našim klientům, partnerům i zaměstnancům. A být jim spolehlivou oporou. To vše jednoduše, zodpovědně a s ohledem na udržitelnost světa, který společně sdílíme.
 

Hello bank! přestává
od 3. dubna 2023 poskytovat
nové účty a půjčky.

 
Naše produkty a služby ale můžete plnohodnotně využívat dál dle platných podmínek.
 

Vážení klienti,

od 3. dubna 2023 Hello bank! jako pobočka zahraniční banky BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE přestává na českém trhu poskytovat klientům veškeré nové produkty. Tato změna se týká zejména otevírání nových běžných a spořicích účtů, osobních půjček a kreditních karet. Nabídku nákupů na splátky budeme postupně ukončovat v souladu s možnostmi našich obchodních partnerů.


Pro naše stávající klienty se v tuto chvíli nic nemění, všechny produkty zůstávají i nadále aktivní a můžete je plnohodnotně využívat. Další podrobnosti naleznete v informacích zde, na našich webových stránkách, nebo nás kontaktujte prostřednictvím jiných standardních kanálů.

Více info

 

Děkujeme za 27 let s vámi

Děkujeme všem klientům, obchodním partnerům a zaměstnancům, kteří s námi od roku 1996 pomáhali budovat svět finančních služeb v České republice.

co by vás mohlo zajímat