Aktuality z banky
Evropský týden udržitelného rozvoje v Hello bank!

  17. 9. 2021

Příští týden proběhne Evropský týden udržitelného rozvoje (20. – 26. 9.) a i letos bude u nás v Hello bank! opravdu nabitý akcemi a novinkami jak pro naše zaměstnance, tak pro širokou veřejnost.

Vlastně jsme už tak trochu začali ve čtvrtek 16. září, když jsme se jako jeden z hlavních partnerů zúčastnili předávání Cen SDGs. Tuto akci pořádá Asociace společenské odpovědnosti, která oceňuje projekty zaměřené na naplňování Cílů udržitelného rozvoje (SDGs). O tom, kdo letos zvítězil, se dočtete na jejich stránkách.

A teď už zpět k jednotlivým slibovaným akcím a projektům:

Ukliďme Česko

V sobotu 18. 9. se uskuteční již tradiční podzimní úklidová akce, do které se mohou zapojit všichni, kterým vadí nepořádek v přírodě a černé skládky. Více na www.uklidmecesko.cz

Hry za lepší svět

Rodinné odpoledne plné zábavy na téma udržitelnost si můžete přijít užít v sobotu 18. 9. do zahrad Černínského paláce. Akci pořádá Asociace společenské odpovědnosti. Vstup je zdarma.

Program „Koupíš, prodáš, splácíš“ aneb dejte život starému telefonu

Ve spolupráci s Mobil Pohotovost jsme připravili program, díky kterému klienti šetří nejen své finance, ale i životní prostředí. Více se dozvíte už v příštím týdnu v novince na našem webu.

Vyhlášení vítězů programu Hello Země

V úterý 21. 9. proběhne vyhlášení pořadí projektů, které jsme se rozhodli podpořit v rámci programu Hello Země. Do hlasování se mohli zapojit všichni klienti, kteří mají Hello spoření.

Remobil je tu pro všechny telefony, co už dosloužily

Od 23. 9. opět rozjíždíme na naší pobočce v Praze na Andělu sběrnou akci se společností Remobil. Pokud budete mít cestu kolem a starý mobil v kapse, stavte se. ☺

Hello EKO půjčka na elektromobily

24. 9. rozšíříme naši nabídku EKO půjčky se zvýhodněným úrokem i na nákup aut s elektrickým pohonem.

K některým novinkám vám přineseme ještě v průběhu příštího týdne podrobnější informace. Přejeme pěkný udržitelný týden všem! ☺