Startujeme novou sezónu s Rekola

Čtvrtek 21. 3. 2019 není jen první jarní den, ale také začátek nové sezóny sdílených růžových kol Rekola. A jako parťák tohoto projektu u toho Hello bank! nebude chybět ani letos.

Proto jsme se rozhodli tento den náležitě oslavit spolu s vámi. Přijďte si zasoutěžit 21. 3. 2019 od 9:00 do 18:00 na naše pobočky v Praze a Brně. Hrajeme o 1x iPhone 6s Plus a 2x reproduktor JBL. Stačí se na jednom z těchto kontaktních míst projet na „Rekola trenažeru“ virtuální realitou a být celkově nejrychlejší. Pak je iPhone 6s Plus váš. Další dva nejrychlejší jezdci (v Praze a Brně souhrnně) získají bezdrátový reproduktor JBL. Přesná pravidla najdete zde.

A jaké výhody vám letos spolupráce Hello bank! a Rekola přinese?

Během sezóny za vás zaplatíme 10 jízd do 15 minut, abyste si mohli Rekola užít naplno. A to bez ohledu na to, v jakém městě službu využíváte. Pokud všechny tyto své jízdy projezdíte, můžete si následně zvolit měsíční předplatné, které budete mít s Hello bank! o polovinu levnější. Stačí si v Rekola aplikaci nastavit jako výchozí Hello kreditku nebo debetku a jezdíte místo 195 Kč za 97 Kč.

Detail naší spolupráce najdete na této stránce a informace o Rekola na www.rekola.cz.